Leshoj shtepin me qera

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vs 19 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Leshoj shtepin me qera eshte e mobiluar komplet me te gjitha, ka 3 dhoma kuzhin dhome gjumi dhome dite banjo oborr dhe vend per parking vetem familjar tel ose viber: +38649634704 Rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
Leaflet
Në fillim