Leshoj shtepin me qira

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: shkelqim 04 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shtepia gjendet afer Restaurant Rinorit . Shtepia ka 4 dhoma , dy banjo dhe kuzhinen me trapezari. Per informata me te hollesishme mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit: 045622822
Cmimi me marreveshje.
shkelqim
045622822
Leaflet
Në fillim