Publikuar: Nën 25 2017 05:20

Leshoj shtepin me qira

Publikuar: Nën 25 05:20
Shikime: 1
Leshoj shtepine me qira ne Lagjen e Muhaxherve ne Prishtine. Shtepia ka 6 dhoma gjumi dy banjo, kuzhine, ka nxemje qendrore me dru dhe qymyr. Eshte e pershtatshme per familjare ose studente. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 045 666 280
Cmim te arsyeshem dhe sipas marrveshjes
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione