LINA- Ipet Shtëpime qira 202m2 ne L.Qershia 03/19

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: lina Sot 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Leshohet shtepia me qera ne lagjen qershia ne qagllavice .
Shtepia ka siperfaqe 202 meter katror,
Posedon 4 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe 2 vc, teras, garazh, parking dhe oborr, eshte e mobiluar tersishte, eshte me sistem te nxemjes, me fshise te rrymes te sistemeve ma moderne🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te r
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione