LINA- Shtepie me qira ne Rr.Muharrem Fejza 01/20

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: lina Dje 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
🏢Ofrohet Shtepi me qira per cdo lloj biznesi si : zyre marketingu, call center , Kopshte femijeve edhe po ashtu edhe per banim.
✅Eshtë e gatshme per banim dhe e mobiluara.
📌Gjendët në njëren nga zonat më të pershtatshme për zyre dhe banim.
👷🏻‍♂️Është ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
🚘Ka parking të mjaftueshm.
📍Rr.Muharrem Fejza
Siperfaqja :360m2 dhe gjithsej 5ari.
Shtëpia ka këtë renditje: - Kati I-Rë: nje Dhomë ndenje nje Kuzhinë me tryezari nje Dhomë gjumi nje Banjo .
Kati i II-Të: nje Dhomë ndenje nje Kuzhinë me tryezari nje Dhomë gjumi nje Banjo .
Kati i III-Të:Kuzhine ,tre dhoma gjumi nje banjo.


🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione