Ofrohet Kati i Shtepise 150m2 me qira ne Dragodan ! DELTA

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 00:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
- Ofrohet Kati i Shtepise 150m2 me qira ne Dragodan afer Film City dhe Melodia Piex

- Kati i Shtepise eshte ne katin e 3-te , dhe eshte i rrethuar ne te gjitha anet me ndriqim natyral

- Eshte e mobiluar komplet me shume shije siq shihet edhe ne foto , dhe eshte ambient shume i ngrohet banimi

- Shtepia posedon keto karakteristika :

* 1 Sallon me Kuzhine

* 2 Dhoma Gjumi

* 3 Terasa

* 1 Banjo

* Nxemje Qendrore

* Alarm

* 1 Shpajz

* Rezervar per Uje

* Ne çmim perfshihen te gjitha Shpenzimet i pagun Pronari duke perfshire : Ujin , rrymen , nxemjen qendrore , berllogun , dhe higjienen e objektit

– Çmimi : 700 Euro + 700 Euro Depoziti Obligativ

- KODI : 3717

- Kontakti :

- 049 157 113

- 048 556 777

- 044 556 777

- 049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohen per shitje banesat nga 64m2  Breg Diellit 75 000 EUR
Ofrohet Banesa ne Shitje 86M2 Te Muhaxhert!DELTA 1 100 EUR
Banes 85m2 me qira ne Bregun e DIellit!DELTA 300 EUR
Ofrohet Shtepia me qira ne kolovice ! DELTA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione