Ofrohet shtepia me qira tek Parku i Qytetit !DELTA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 19:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Garsoniere moderne me qira ne Ulpiane,kati 1!DELTA 200 EUR
Shitet super lokali 46m2 tek nenkalimi!!DELTA 420 000 EUR
Banes komode me qira ne rrugen C !DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira Banesa 602 ne breg diellit ! DELTA 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Ofrohet shtepia me qira tek Parku i Qytetit

Shtepia eshte 2 katshe gjindet ne rrugen *Mustafa Kruja* , posedon 2 dhoma gjumi, sallon te veçant, kuzhinë te veçant, me trepezari, banjo dhe ballkona. Çmimi 250 € i negociushem. E pershtatshme per familjarë.

Kodi: 3221
Per me shume info: 049 445 711, 048 556 777, 044 556 777, 049 157 113 📞
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira në Mati 1 !DELTA 330 EUR
Shrepi moderne 250m2 ne Taslixhe 3!Delta 1 300 EUR
Ofrohet me qira banesa 130m2 ne Mati 1 !DELTA 400 EUR
Shitet banesa 81m2 ne Arberi afer Minimax!DELTA 950 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione