Publikuar: Gush 18 2015 10:53

Shtepi prej 140m2 ne Prishtine

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 18 10:53
Shikime: 3
Leshoj shtepine me qera per familjar (jo student).
Shtepia ka ngrohje qendrore (dru apo qymyr), hidrofor me rezervar 3000 litra dhe ka izolim. Ka tri dhoma, sallon te madh dhe kuzhine. Oborri eshte i shtruar me pllaka betoni.
Eshte perfekte per ata qe e dojne qetesine dhe ajrin e paster.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione