Shtëpi 217m² me qira ne Marigona Residence

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Ofrohet me 𝐐𝐈𝐑𝐀 shtëpia 𝟐𝟏𝟕𝐦² në “𝐌𝐚𝐫𝐢𝐠𝐨𝐧𝐚 𝐑𝐞𝐬𝐢𝐝𝐞𝐧𝐜𝐞”
Shtëpi | 𝐐𝐈𝐑𝐀 | Marigona Residence | 174m²+43m² |1200euro
Shtëpia ka sipërfaqe prej 217m² të përbërë nga B+P+1 me këtë renditje:
𝐊𝐚𝐭𝐢 𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐞̈:
-Dhomë dite
-Paradhomë
-Kuzhinë të veçantë
-Banjo
𝐊𝐚𝐭𝐢 𝐢 𝐝𝐲𝐭𝐞̈:
- Dhoma kryesore e gjumit (masterbedroom) me banjo te integruar
-2 dhoma të tjera të gjumit
-Banjo të përbashkët
-2 Ballkone si dhe
-Bodrumi ku ka hapësirën për ngrohje dhe hapësira utilitare për larje/tharrje.
Çmimi i qirasë është 1200 euro neto + depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟎𝟒𝟒 𝟕𝟓 𝟓𝟖 𝟓𝟗
𝟎𝟒𝟓 𝟒𝟎 𝟏𝟐 𝟏𝟐
𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟏 𝟑𝟏 𝟓𝟖
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë në SHITJE ne Bregun e Diellit te Ambulanta 180 000 EUR
Banesë me QIRA në Pejton te ambasada Norvegjeze 350 EUR
Leshohet lokali me qira te kafet e rakise 1 200 EUR
Shitet lokali 100m² afer hotelit "GRAND" 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione