Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 01 2022 04:50

Shtëpi 219 m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 01 04:50
Shikime: 501
Shtëpi 219m² me #QIRA, në lagjen Marigona Residence

Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence dhe ka sipërfaqe totale prej 174 m² dhe podrum 45 m². Në katin e parë është një dhomë dite, një kuzhinë me një zonë ngrënie dhe një tualet. Në katin e dytë ndodhen 2 dhoma gjumi Bodrumi është i ndarë në tre hapësira të përshtatshme për larjen / hekurosjen e rrobave, ruajtjen dhe një dhomë të mundshme fitnesi ose lojërash. Shtëpia është në një pjesë shumë të qetë të lagjes.Lagjja është e njohur për infrastrukturë të plotë sipas standardeve ndërkombëtare me të gjitha shërbimet.

Renditja e shtëpisë:

PODRUMI :

♦️ Utiliti

♦️ Kuzhinë

♦️ Depo

♦️ WC
KATI 1 :

♦️ Sallon

♦️ Kuzhinë me tryezë

♦️ Dhomë e ndejës

♦️  Banjo
KATI 2 :

♦️ 2 Dhoma gjumi (banjo dhe dhoma të garderobës)
Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber - WhatsApp - Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, afër rrugës C, Prishtinë

All in One!

#realestate #ruby #rubyrealestate #prishtine #kosove #qira #shitje #patundshmeri #banesa #lokale
Përshkrimi i linkut

Ruby Real Estate - Agjencion për patundshmëri

Ruby Real Estate – Agjencion për Patundshmëri

Ruby Real Estate është agjenci profesionale për patundshmëri në Kosovë. Ruby Real Estate është themeluar si nevojë e kërkesave të kohës për menaxhimin e patundshmërive.

Ruby Real Estate:

🚩Bën ndërmjetësimin me kompanitë ndërtimore për shitje dhe blerje të banesave. 
🚩Mundëson dhe bën zgjidhjen e shpejtë për blerjen e banesave dhe lokaleve.
🚩Mundëson dhe bën zgjidhjen e shpejtë për gjetjen e banesave dhe lokaleve me qira.
🚩Ofron mënyrat më moderne dhe më të shpejta për realizimin e kërkesave të klientëve tanë për menaxhimin e patundshmërive.
🚩Mundëson marrjen e kredive për klientët tanë si ndërmjetësues me bankat vendore për blerjen e patundshmërive.

Vizioni

Agjencia profesionale e patundshmërive Ruby Real Estate synon të jetë lider për menaxhimin profesional të patundshmërive në Kosovë dhe regjion, në përputhje me kërkesat e kohës e të klientëve të saj. 

Misioni

Ruby Real Estate ka për qëllim ofrimin e përvojave të specializuara për klientët në fushën e patundshmërive duke ofruar shërbime të shpejta, efikase, efektive dhe në mënyrë profesionale si për blerësit ashtu edhe për shitësit.

Objektivat

📌 Klientët e Ruby Real Estate mbesin shumë të kënaqur me shërbimet tona profesionale.
📌 Bashkëpunëtorët tanë profesionalizohen për shërbime të veçanta për patundshmëri. 
📌 Stafi i  Ruby Real Estate zhvillohet dhe motivohet vazhdimisht.
📌 Ruby Real Estate përgatit brende garuese dhe progresive sipas nevojës dhe kohës.

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber - WhatsApp - Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

All in One!Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ruby Real Estate – Agjencion për Patundshmëri

Ruby Real Estate është agjenci profesionale për patundshmëri në Kosovë. Ruby Real Estate është themeluar si nevojë e kërkesave të kohës për menaxhimin e patundshmërive.

Ruby Real Estate:

🚩Bën ndërmjetësimin me kompanitë ndërtimore për shitje dhe blerje të banesave. 
🚩Mundëson dhe bën zgjidhjen e shpejtë për blerjen e banesave dhe lokaleve.
🚩Mundëson dhe bën zgjidhjen e shpejtë për gjetjen e banesave dhe lokaleve me qira.
🚩Ofron mënyrat më moderne dhe më të shpejta për realizimin e kërkesave të klientëve tanë për menaxhimin e patundshmërive.
🚩Mundëson marrjen e kredive për klientët tanë si ndërmjetësues me bankat vendore për blerjen e patundshmërive.

Vizioni

Agjencia profesionale e patundshmërive Ruby Real Estate synon të jetë lider për menaxhimin profesional të patundshmërive në Kosovë dhe regjion, në përputhje me kërkesat e kohës e të klientëve të saj. 

Misioni

Ruby Real Estate ka për qëllim ofrimin e përvojave të specializuara për klientët në fushën e patundshmërive duke ofruar shërbime të shpejta, efikase, efektive dhe në mënyrë profesionale si për blerësit ashtu edhe për shitësit.

Objektivat

📌 Klientët e Ruby Real Estate mbesin shumë të kënaqur me shërbimet tona profesionale.
📌 Bashkëpunëtorët tanë profesionalizohen për shërbime të veçanta për patundshmëri. 
📌 Stafi i  Ruby Real Estate zhvillohet dhe motivohet vazhdimisht.
📌 Ruby Real Estate përgatit brende garuese dhe progresive sipas nevojës dhe kohës.

Ruby Real Estate🇽🇰🇦🇱
Agjencion për patundshmëri

☎️ Viber - WhatsApp - Mob: 044/607-607
🚩www.ruby-ks.com
📮 e-mail: info@ruby-ks.com
📌 Rr. Faton Shabani, Rruga E (afër rrugës C), Prishtinë

All in One!Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione