Shtëpi 250m2 me qira në Qendër.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 11:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 2.05 HA në #SHITJE në Miradi të Poshtme. 1 550 EUR
Shtëpi 180m2 me qira në Aktash. 1 800 EUR
Banesë 55.5m2 në shitje te Mati 1. 0 EUR
Lokal 153m² me #QIRA në Aktash. 4 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Shtëpia gjendet në lagjen Dodona afër shkollës fillore Elena Gjika.
Shtëpia është e siguruar me alarm, ka ngrohje qëndrore me rryme dhe naft.
Shtëpia lëshohet e mobiluar, gjithashtu lëshohet edhe për zyre.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Shtëpia ka gjithsej 2 kate të ndara në 4 nivele.
-Kati 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC
| 1 Ballkon

-Kati 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 1 Dhomë Lavanderie
| 1 Ballkon

ID e shpalljes:30075

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 100m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit. 90 000 EUR
Shtëpi 220m2 me qira në Ulpianë 2 500 EUR
Banesë Pent House 202m2 në shitje në lagjen Mati 1 0 EUR
Banesë 92.55m² në #SHITJE në Rrugën A. 0 EUR
Në fillim