Shtëpi 260m2 me #QIRA në Bregun e Diellit.

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 04:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 70.51m2 në #SHITJE në Tophane. 89 000 EUR
Zyre 75.85m2 me qira në Emshir - Veternik. 530 EUR
Rasti që nuk duhet lëshuar! 0 EUR
Banesë 52m2 në shitje në Lakrishtë. 48 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shtëpija gjendet në Bregun e Diellit mbrapa kompleksit ‘’Princesha’’. Shtëpija ka gjithësej 3 kate, është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje qëndrore me pelet, gjenerator, oborr dhe garazhë për 2 vetura. Shtëpija ndodhet në një lokacion mjaftë të qetë për banim.

Shtëpija ka këtë renditje:

Kati bodrum:
| 1 Hapsirë të madhe
| 1 Wc
| 1 Depo

Kati përdhesë:
| 1 Sallon të madhë
| 1 Kuzhinë me tryezari
| 1 Depo
| 1 Dhomë pune
| 1 Banjo
| Oborr

Kati I parë:
| 3 Dhoma të fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 1 Garderobier dhe lavanderi

Kati I dytë:
| 1 Sallon me kuzhinë
| 1 Terasë të madhe


ID e shpalljes:30278

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 110m2 + 46m2 terasë me #QIRA ne Dragodan 550 EUR
Objekt 2100m2 në shitje në Emshir. 2 100 000 EUR
Lokal 65m² me #QIRA në Emshir – Veternik. 400 EUR
Banesë 86m2 me #QIRA në Lagjen e Muhaxhërve 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione