Shtëpi 270m2 me qira në Marigona Residence.

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 16:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë  60m2 në  shitjë  në  Ulpianë 65 000 EUR
Banesë 82.94m2 në shitje në Dragodan - Arbëri. 83 000 EUR
Shtëpi 300m2 me qira në Veternik. 1 000 EUR
Banesë 117m2 në shitje në Arbëri. 105 000 EUR

Shtpëpia gjendet në lagjën “Marigona Residence” lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim.
Shtëpia gjithsej posedon 2 kate banimi (180m2) dhe bodrumin (90m2) dhe oborr.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
|1 Sallon të madhë
|1 Kuzhinë me tryezari
|1 Banjo

Kati i parë:
|3 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 Ballkon

Bodrumi:
|3 njësi (njëra kinema)
|1 Banjo

ID e shpalljes: 30128

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
...
Visit our store page
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Show on the map
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045688588
Leaflet
Në fillim