Shtepi 300m2 moderne me qira ne Taslixhe!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal ne shitje ne Arberi 51m2 !DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira zyre 40m2 ne Qender !DELTA 0 EUR
Banes ne shitje ne Qender tek Gjimnazi Sami Frasheri !DELTA 58 000 EUR
Ofrohen per shitje Banesat ne Mati 1 !DELTA 790 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shtepi me qira 3-kateshe ne lagjjen"Taslixhe ll!
Shtepia ekskluzive e cila posedon 300m² e shtrire ne 5 ari truall ne zone te qete banimi.
Ka kete formacion te renditjes:
2 Garazha, bodrum, kuzhine me tryezari, wc, 2 dhoma te dites, 3 dhoma gjumi standarde dhe 3 banjo.E kompletuar me orendi moderne,me oborr te madh dhe me mirembajtje,organizim racional i hapesirave te brendshme.
Shtepia gjithashtu posedon gjenerator,rezervuar uji 1000L,dyer automatike te garazhave,kallda vetanake me rryme/dru apo nafte.
Çmimi sipas marreveshjes
KODI:3434
Per informata shtese, kontaktoni ne numrat:
044 556 777--049 445 711--048 556 777--049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali 50m2 ne lagjjen e Muhaxhereve!DELTA 1 600 EUR
Lokal 180m2 me qira ne qender te qytetit!DELTA 1 500 EUR
Ofrohet me qira Banesa 68m2 per Zyre Bisnesi Ordinance!DELTA 1 000 EUR
Objekt afarist 1600m2 me qira ne qender!DELTA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione