Shtëpi 420m2 me qira në lagjën Marigona

1 300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 06 Mar 15:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 201.31m2 në shitje në Zllatar - Royal Green 0 EUR
Banesa në shitje në Tophane. 1 200 EUR
Shitet apo lëshohet me qera Restaurant. 2 500 EUR
Banesë 85m2 me #QIRA te Mati 1. 330 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtëpia ndodhet në lagjën “Marigona”, lagje kjo me standarde të larta duke ofruar kushte shumë të mira për banim.
Shtëipia gjitshej ka 2 kate banimi (275m2) dhe bodrumin (145m2) dhe oborr.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me tryezari
| 1 Master room (dhoma e fjetjes + garderobieri dhe banjo mbrenda)
| 1 WC (për musafirë)

Kati i parë:
| 2 Dhoma të fjetjes
| 1 Master room (dhoma e fjetjes + garderobieri dhe banjo mbrenda)
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Bodrumi:
| 3 njësi

*Shtëpia është edhe në shitje

ID e shpalljes: 30123

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045688588
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesa të tipeve të ndryshme në shitje në Emshir – 0 EUR
Banesë 82m2 në #SHITJE te Mati 1. 85 000 EUR
Banesë 94.1m2 në #SHITJE në Lagjen e Spitalit. 71 000 EUR
Banesë 84m2 në shitje në Lagjën e Spitalit. 71 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione