Shtëpi 450m2 me qira në Taslixhe.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Depo 1000-3000m2 me qira në Emshir. 2 200 EUR
Banesë 55.5m2 në shitje te Mati 1. 0 EUR
Banesë 73m2 në #QIRA në Lagje të Spitalit. 320 EUR
Banesë 65m2 + 40m2 me qira në Ulpianë. 450 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtëpia gjendet në Taslixhe 3 në rrugën Visar Dodani.
Shtëpia ndodhet në një lagje shumë të qetë për banim, me ajr të pastër dhe pamje të bukur.
Shtëpia ka gjithsej 4 kate dhe është tërësisht e mobiluar. Shtëpia lëshohet edhe ndaras nga dy kate, të cilat ofrojn hyrje të veqanta.
Çmimi për dy katet 1 dhe 2 është 1100 euro.
Çmimi për dy katet 3 dhe 4 është 1500 euro.
Shtëpia posedon oborr, garazhë, kamin, ngorhje qëndrore me rrymë dhe naft (momentalisht), kondicioner.

Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Banjo
| 1 Depo
| Oborr

-Kati i 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Depo
| 2 Ballkona

-Kati i 3-të
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Kurse kati i 4-të ka gjithsej 1 Sallon të hapur prej 100m2, me Kuzhinë, Banjo, Depo dhe 2 Ballkona.

ID e shpalljes: 30074

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 90m2 në shitje te Mati 1. 79 000 EUR
Shtëpi Luksoze 299.81m2 në shitje në lagjen Royal 0 EUR
Banesë 78m2 me qira në Ulpianë 320 EUR
Depo 550m2 me qira në magjistralën Prishtinë - Mit 0 EUR
Në fillim