Shtëpi Luksoze 700m2 me qira në Veternik.

2 700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtëpia gjendet në Veternik, afër Lagjes 038 dhe restaurant Mansion.
Shtëpia është e ndërtuar me një arkitekturë moderne, është e mobiluar me një stil të veqantë dhe me mobilje të kualitetit shumë të lartë. Shtëpia posedon sistemin e ftohjes/ngrohjes me pompë termike REHAU, sistemin profesional të ajrosjes REHAU AWADUKT me gypa special që shndërrojnë temperaturën nën themele rreth shtëpisë (sistem i rrallë, ndoshta i vetmi në Kosovë), sistemin e ujitjes automatike etj.
Shtëpia gjithashtu posedon terrasë 140m2 me pishinë, garazhë për 4 vetura, fitness, pjesen e zyreve, pjesen e lavanderisë etj.
Veqori tjera të shtëpisë: Mobiljet janë punë dore të punuara brenda shtëpisë, rrobat mund të hudhen direkt nga garderobieri për në dhomën e lavanderisë, posedon shumë ndricim pasi që ka shumë dritare të cilat poashtu kanë xhama special për ruajtje të energjisë etj.
Shtëpia ka gjithsej 2 kate banimi, bodrumin, terasën dhe ka këtë renditje:
-Bodrumi:
| Garazhë (për 4 vetura)
| 3 Hapsira (zyre, fitnes dhe lavanderi)

-Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

-Kati i 2-të:
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

-Terasa:
| Hapsirë 140m2
| 1 Pishinë

Çmimi i qirasë varion nga kohëzgjatja e kontratës:
- Në kontratë 1 vjecare cmimi është 3500€
- Në kontratë 2 vjecare cmimi është 3000€
- Në kontratë 3+ vjecare cmimi është 2700€

ID e shpalljes: 30122

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
...
Visit our store page
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Show on the map
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë. 55 000 EUR
Banesë 97.83 me qira në Pejton - Nartel. 550 EUR
Shitet Trualli Prej 40Ari në Arbëri - Dragodan -
Objekt Afarist 400m2 me qira në Bregun e Diellit. 3 300 EUR
Në fillim