Shtepi luksoze me qira ne lagjen Qershia!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per qira ne dalje te Prishtines ne lagjjen "Qershia"Shtëpia e tipit C me madhesi prej 200m² e cila ofron gjithçka që duhet për një jetesë afatgjate dhe komode.Shtepia është e organizuar në:
Në katin e 1 (parë) ka parahyrje, sallon me kuzhinë, kamin, wc, garazhë.
Ndërsa në katin e 2 (dytë) ka korridor, 4 (katër) dhomë gjumi, ku njëra dhomë ka edhe banjo, depo, banjo, 2 (dy) terasa.Shtëpia mobilohet e tëra me orendi te reja.
Lagjja do të jetë e tipit të mbyllur, me 130 shtëpi, çerdhe, terrene sportive, qasje me rrugët kryesore dhe rreth-rrotullim, kamera, hyrje të kontrolluara, mirëmbajtje për shtëpinë dhe për lagjen.Çmimi me marrëveshje.
Kontakti☎️044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim