Publikuar: Tet 01 2021 03:55

SHTEPI ME QERA, DY DHOMA E GATSHME

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 01 03:55
Shikime: 38
Shtepi me qera. E gatshme. E mobiluar, 2 dhoma, Koridor, Banjo Paradhome, Oborr i izoluar per privatesi me verande, Frigorifer, Shporet Elektrik, Shporet druri, Makine larese/fshirese.Lokaconi perballe drejtorise se Doganes se Kosoves dhe Univerzitetit per Biznes dhe Teknologji (1 minut ne kembe), afer lokaconeve jera me rendesi per 2-3 min si Lagjja Dardania, rrethet e flamurit, spitalet
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione