Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Edon 28 Sht 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj shtepi me qera tek restaurant rinori rruges per kolovic , eshte ndertim i ri kati i 2 , ka hyrje te vecant , shtepia posedon 5 dhoma gjumi , kuzhin banjo dhe 3 terrasa , lagjia ku gjendet shtepia eshte e qete , ka edhe garazh per nje veture , qmimi i arsyeshem
Leaflet
Në fillim