Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: edon 04 Jan 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj shtepi me qera ne prishtine saktesisht tek restaurant rinori rruges per kolovic , shepita ka 5 dhoma gjumi kuzhin banjo dhe 2 terrasa , ndertim i ri , e mobiluar , po ashtu garazh per veture , ka hyrje te vecante .
Leaflet
Në fillim