Shtepi me qera ne Veternik mbrapa Rezonances

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Capital City Sot 15:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Capital City
Shitet banesa ne Mat1 te S.Viva 3DhGjumi 800E/m2 800 EUR
Shitet Pent'House 108m2 Dragodan 2Dh.Gjumi 1 000 EUR
Shitet banesa 75m2 te H.Siriusi 2Dh.Gjumi 900E/m2 900 EUR
Banes me qera te OSCE 3DhGjumi me Garazh 350E 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtepi me qera ne Veternik mbrapa Rezonances

Leshohet shtepia (banesa) me qera ne lagjen Veternik mbrapa Rezonances.
Shtepia i ka 4 hyrje secila hyrje eshte e madhe 210 m2 + podrumi 235m2.
Shtepia eshte e ndare ne 4 hyrje duplex ne 2 kate.
Eshte e madhe 210m2 dhe ka kete renditje:
Kati 1:
Salloni i Madh
Kuzhina
Banjo
Kati 2:
3 Dhoma Gjumi
Dhome Gjumi me Banjo
Banjo
Koridor
Ballkon.
Eshte teresisht e mobiluar me mobilje te kualitetit te larte dhe funksionale.
Posedon oborr dhe gjithashtu edhe garazhen per parkimin e veturave.
Eshte e pajisur me alarm , kamera etj.
Qmimi:1000E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Capital City
  Online
044 77 77 90
Leaflet
Capital City
Shitet banesa ne Mat1 te S.Viva 770E/m2 79m2 0 EUR
Banes me qera te OSCE 3DhGjumi me Garazh 350E 350 EUR
Banes me qera Ulpiane 2DhGjumi rr.kryesore 350 EUR
Zyre me qera e renovuar te Beni Dona ne Ulpiane 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione