Shtepi me qera

1 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sabri 17 Nën 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Ipet nje kat me qwmera . Kati ka dy dhoma dhe kuzhinen dhe eshte pjeserisht e mobiluar. Shtepia gjindet ne Kodren e Trimave afer shkolles Hilmi Rakovica.
Tel.viber 044 624 197 ose 044 511 712
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione