Shtëpi me qira 174m² në lagjen"Marigona Residence"

900 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate 04 Maj 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Ofrohet me #QIRA shtëpia në lagjen "Marigona Residence"

Shtëpia ka sipërfaqe prej 174m² + bodrum prej 43m² me këtë renditje:
Kati i parë:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-Banjo
Kati i dytë:
-3 Dhoma të gjumit
-Banjo.
*Shtëpia ka dhe bodrum.

Çmimi i qirasë është 900euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Objekt 300m²  me qira per zyre ne AKTASH 2 500 EUR
Banesë me qira në Ulpianë përballë Konvikteve 250 EUR
Banese me QIRA ne Bregun e Diellit te OSCE 350 EUR
Shiten dy objekte me sip 867m² ne L.e Muhaxhereve 1 200 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione