Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 16 2022 02:51

Shtepi me qira ne periferi te Prishtines, ne Hajvali

Publikuar: Gush 16 02:51
Shikime: 988
Ofrohet për qira shtëpia në Hajvali
_
Kati 1 : Sallon , kuzhinë , banjo
Kati 2 : 3 dhoma gjumi , banjo
Kati 3 : Sallon i cili mund të shfrytëzohet edhe si depo_

Ofrohet për qira shtëpia në lagjën Hajvalia, shumë afër Xhamisë dhe Postës.
Shtëpia ka një hapësirë prej 200m2, me oborr të gjelbëruar dhe pisha të mbjellura në të, shtëpia është e pajisur edhe me garazhë nëntokësore.

_
Gjendet në një lokacion tejet të përshtatshëm dhe të sigurtë.
Çasja në rrugën kryesore është e menjëhershme, ndërsa qyteti gjendet larg në një interval kohor prej 10 minutave.
Përveç rrugës kryesore e cila të sjell tek shtëpitë, ka edhe shumë alternativa tjera të cilat mundësojnë arritjen në qytet po në një interval prej 10 minutave.

-
Privatësia si dhe qetësia për të jetuar në të është mjaftë komode, ndërsa në afërsi gjendet kopshti për fëmijë, shkolla fillore, posta, shtëpija e shëndetit, stacioni i autobusëve etj...
Shtëpia është e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme duke ofruar kushte mjaftë komode për banim, me një ambient shumë të bukur përballë tyre sidomos gjatë stinës së verës.

-
E gjithë hapësira ku gjendet shtëpia është e rrethuar dhe e mbyllur me dyer të oborrit.
Shtëpia posedojnë ngrohje qendrore me pelet, izolim me stiropiror, si dhe është e orientuar në jug-lindje.
Gjenden në një lokacion tejet të përshtatshëm me vetëm 3 minuta largë nga lagja 038, fshati ndërkombëtar apo Pallati i Drejtësisë.


_
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Përshkrimi i linkut

Campus Patundshmëri

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Qamil Bala, Bregu i Diellit

049755554

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione