Publikuar: Maj 20 2022 10:15

Shtëpi me QIRA ne Veternik Shtëpia gjendet Mrapa Spitalit A

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 20 10:15
Shikime: 3
Shtëpi me QIRA ne Veternik
Shtëpia gjendet Mrapa Spitalit Amerikan

Shtëpia është 2 katëshe. Çdo katë e ka nga një banjo, gjithësej janë 1 dhome dite me kuzhina
Dhe 4 dhoma gjumi , Poashtu, shtëpia posedon Garazh
Cmimi -450e 1/muaj

Nr kontakti: +383 45 534 717
Whatsaap & Viber +383 45 534 717
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione