Shtepi me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: JD 08 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Leshoj shtepin me qira e cila gjendet ne periferi te Prishtines me sakt ne Bernicen e Eperme. Shtepia eshte dy kat , ne katin e pare eshte salloni , kuzhina dhe banjo ndersa ne katin e dyte jan tre dhoma te gjumit.
Qmim 150 Euro .
Per me shume informata kontakto ne numrin 044375097.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione