Shtepi me qira

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 06 Maj 10:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjencioni Ylli
Banese me qira 600 EUR
Banese me qira 600 EUR
Lëshojmë banesë me qera në lagjen Pejton 1 000 EUR
Banese me qira 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Ngrohje
Lëshohet shtepia me qira ne Marigona residence,shtepia posedon tri dhoma gjume dhome dite me kuzhine dhe kater banjo cmimi 1200 euro.Nr. kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608 (viber&whatsapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate
Agjencioni Ylli
044301283


WhatsApp:
044670608
Leaflet
Agjencioni Ylli
banes me qira 300 EUR
Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Nic Holding 197 000 EUR
Leshohet shtepia 200m2 me qera te Fakulteti Teknik 1 000 EUR
Leshohet banesa me qera te Siriusi 330 EUR
Në fillim