Shtëpia me qera afër Tregut të Gjelbërt 250m2

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Qendra Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Ofrojm Shtëpin me qera afër Tregut te gjelbert në Prishtinë
Shtëpia ka Dy kat dhe posedon një siperfaqe prej me shum se 250m2
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Pesë dhoma
*Dy Banjo
*Teras
*Oborr
*Parking
*Nxemje qendrore( me naft ose me rrym )

Cmimi 550 euro
Code 10501
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqet tona në
Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra
Agjensioni Qendra
044780999
Leaflet
Në fillim