Tophane kat shtepi me qera

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Naim Panxha 20 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Ne Tophane afer lagjes Baholleve, leshohet kat shtepie me qera. E rregulluar e kompletuar . Sallon i madh komplet ,kuzhine me te gjitha makinat dy dhoma gjumi me shtrat dopio banjo moderne dhe e madhe si dhe dy ballkona .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione