"VR REAL ESTATE" SHTËPI ME QERA - TREGU I GJELBËRT

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Dje 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Lëshohet shtëpia me qera në Prishtinë
Adresa : Tregu i gjelbërtk
Sip: 200m2
Posedon : sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, teras dhe podrum.
Tel: 043 500 015
Tel; 044 453 590
Tel: 043 500 089
Çmimi : 500 euro
Për më shumë : Email : info@vrestate.info

www.merrjep.com/vrrealestate

VR REAL ESTATE
043 500 015
Leaflet
VR REAL ESTATE
"VR REAL ESTATE" BANESË NË SHITJE LGJ.MUHAXHERËVE 1 000 EUR
VR REAL ESTATE GARSONIERA  ME QERA - ULPIANË 220 EUR
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË (GASONJERK) NË SHITJE 37 000 EUR
"VR REAL ESTATE" SHTËPI ME QERA - VETERNIK -
Në fillim