"VR REAL ESTATE" SHTËPI ME QERA - VELANI

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Dje 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
VR REAL ESTATE
"VR REAL ESTATE" BANESË ME QERA - DRAGODAN 350 EUR
 VR REAL ESTATE BANESË ME QERA- LGJ. MUHAXHERËVE 400 EUR
"VR REAL ESTATE" BANESË ME QERA PARKU I QYTETIT 400 EUR
VR REAL ESTATE GARSONIERA  ME QERA - ULPIANË 220 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Lëshohet shtëpija me qera në Prishtinë
Adresa: Velani
Kati : 2 katshe
Shtëpija posedon : dy sallona, dy kuzhina, 6 dhoma gjumi, 2 banjo, oborr, garazhë dhe alarm sigurie.
Tel : 043 500 015
Tel : 044 453 590
Tel : 043 500 089
Email : info@vrestate.info
Çmimi : me marrëveshje

www.merrjep.com/vrrealestate

VR REAL ESTATE
  Online
043 500 015
Leaflet
VR REAL ESTATE
"VR REAL ESTATE" SHTËPI ME QERA - TREGU I GJELBËRT 500 EUR
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË (GASONJERK) NË SHITJE 37 000 EUR
"VR REAL ESTATE" BANESË ME QERA - DRAGODAN 350 EUR
"VR REAL ESTATE" BANESË ME QERA PARKU I QYTETIT 400 EUR
Në fillim