"VR REAL ESTATE" SHTËPI ME QERA - VETERNIK

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Dje 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Lëshohet shtëpija me qera në Prishtinë
Adresa : Veternik - Lagje :Qëndresa
Shtëpija posedon : 4 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë, pishinë, oborr, dhe alarm sigurie.
Çmimi : me marrëveshje
Tel : 043 500 015
Tel : 044 453 590
Tel : 043 500 089

www.merrjep.com/vrrealestate

VR REAL ESTATE
043 500 015
Leaflet
VR REAL ESTATE
"VR REAL ESTATE" BANESË NË SHITJE FUSHËKOSOVË 44 500 EUR
"VR REAL ESTATE" BANESË NË SHITJE KALABRI 55 000 EUR
"VR REAL ESTATE" BANESË ME QERA - MUHARREM FEJZA 41 500 EUR
"VR REAL ESTATE" SHTËPI ME QERA - TREGU I GJELBËRT 500 EUR
Në fillim