Jepet kati i pare e shtepis me qera

Jepet me qera nga: Armend 09 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Prizren
Jepet kati i pare e shtepis me qera. Ka 4 dhoma. Ka oborr dhe parking. Gjendet ne bazhderhane perball My maraket.
Leaflet
Në fillim