OKAZION: Shitet Apartament 3+1

Shitet nga: Eidjdj 01 Gush 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ju qi robt 69
Sipërfaqe: 112 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
Shitet Apartament banimi i ndodhur ne L.13 Plazh Durres, zona- Apollonia me dokumente te rregullta pronesie ne emer te nje pronari te vetem.
Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma, 1 kuzhine dhe 2 banjo. Ndodhet ne vijen e pare te ndertimit, 40 metra larg
bregut te detit. Eshte ne katin e 6, te pallatit te ndertuar prej Entit Kombetar te Banesave. Viti i ndertimit: 2004. Dy dhoma, kuzhina dhe ballkoni jane me pamje piktoreske nga deti, ku mund te shihet i gjithe plazhi i durresit.
Apartamenti eshte i kompletuar, i gatshem per banim dhe nuk ka qene i banuar me pare. Eshte i pajisur me certifikate pronesie te 2015 dhe me certifikate te rivleresimit te pasurise te viteve 2016 dhe 2017. Shitet per arsyeje emigrimi. Te interesuarit te kontaktojne: pidhmoter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim