Shes shtepijen

Shitet nga: hetem haliti 26 Gush 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Llabijan
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Artanë
shes shtepijen ne gjendje shum te mir me shtepij shkojn edhe 20 ari qe esht nje Bshqe me bunar ne mes te ares afar shtepijes qmimi me marrveshje ose me ndrrim eventual por shetpija e ka qmimin 15.000 mij eurodhe shtepija esht ne gjendje te mir per banim dhe asfallti larg esht 100 metrra kurse ARA (BSHQEJA) mundemi ta shesim me marrveshje, ka shtepija edhe ara tjera qe mundemi ti shesim na kontaktoni ne Nr e telefonit 045 268 452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim