Shitet apartament 1+1

Shitet nga: Ardi 05 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga e Kavajes
Sipërfaqe: 87 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes, apartamenti ndodhet ne katin e 11 pallat me ashensor, apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekore, shitet i mobiluar totalishte me nje mobilim shum te mire, ka nje siperfaqe totale 87 m2 dhe shitet 85,000 euro i diskutushem, na kontaktoni. 0672036088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim