SHITET SHTEPI NE SHKUP QAIR

Shitet nga: Ardita Sefer 04 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Xhon Kenedi Shkup
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
SHITET SHTEPI NE SHKUP QAIR rruga Xhon Kenedi 700m/2 oborr, shtëpi me 4 garazha dhe bodrum, në komunën e Çairit

Numri i kontaktit
00389 79 314 948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim