Shitet

Shitet nga: Sidrit 11 Dhj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Shkoder
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
Shitet nje shtepi private shum afer qendres se qytetit te shkodres. Nje vil e ndertuar prej 5 vitesh me 2 kate pa perfshire bodrum dhe papafingon , me kobature 4 dhoma + guzhine dhe 2 banjo.. nr tel 0699759633 ose 0692178189 , shtepia ne shkoder.. cmimi 130.000 euro diskutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim