Shtepi me Gur

Shitet nga: Halil Bogdani 20 Jan 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Artanë
Shitet shtepia eshte e ndertuar e gjitha me gur ashu mbrenda edhe jashte eshte e pa perfunduar esh e ndare ne dy hyrje ku secila eshte 90m2 dhe jane te ndara. Ka truall 300m2 eshte me hipoteke dhe me çertifikate pronesie te rregullta shtepia ndodhet ne Arapaj Durres Shqiperi Shitet x arsye ekonomiee cmimi eshte 72000 euro Por pranoj edhe diskutum per cmimin mund te kontaktoni ne 00355675298018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim