Shtepi ne Artane

Shitet nga: nikola 12 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
shtepi me nje komplot dhe nje pemishte ndodhet në Serbi në marrëveshjen e Leskocit në gjuhën serbe nuk e di gjuhën shqipe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim