Shtepi ne Shengjin Lezhe

Shitet nga: Shtepi 25 Pri 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
Shitet shtepija ne Plazhin e Shengjinit te Lezhe
Shteija ka 2 dhoma gjumit 1 sallon banjo dhe ballkon siperfacia esht 62 m2 cmimi esht 40.000 euro

Ne kompleksi Royal palace Shengjin
Kontakto ne num 0355672240284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim