Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 09:46

HOME VIP BENË VIDO & FOTO REKLLAMIM PËR PRONAT E JUJA

Publikuar: Gush 12 09:46
Shikime: 72
RISI RISI AGENCY HOME VIP-a

Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshironi ti Shitni nepër mes Agjenciont Tonë .

Fotografime dhe Inqizime (Vido) me Dron
Fotografime me Aparata Full HD .
Fotografime me Mjete Tjera Tel dhe Ipad .
Fotografime, Inqizime me kran kamerë

Andaj Ju klientë të nderuar që Dëshironi ti Shitni dhe ti Reklamoni ti Fotografoni Pronat e juaja urdheroni dhe binduni vetë.

Prona juaj do Fotografohet
Prona juaj do inqizohet .
Prona juaj do Reklamohet në shumë Shtete të Botes .
Kosovë,Shqiperi,Mali i Zi,Maqedoni, Zvicerr,Gjermani,Austri deri në Usa.

Prona juaj do të Postohet ne te gjitha Faqet e Inmobile në Kosovë dhe Jashtë Kosove .

Prona juaj dotë Rekllamohet nepër mes Tv, Radio, www, Facebok,Revista, Gazeta.

Agjencioni Home VIP-a eshtë i vetmi Agjencion i lecensuar Për Vlersimin e Pronave të juaja.

Agjencioni Inmobile AGENCY HOME VIP-a Eshtë ndër Agjencionet e Para në Kosovë ne punojm qe nga viti 2000.
Agjencioni jon ka Shtrirje ne mbarë Kosoven dhe në shtetet Për Rethë .

AGENCY HOME VIP-a
punon 24/7

Kontakti ne nr Tel
viber +383/49-699964
viber +383/44-699964
facebok Home vip-a
instagram Home Vip-a
Zyret tona

Pronar : Driton Gashi .
Përshkrimi i linkut

AGENCY HOME VIP-a

AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE
-- N J O F T I M -- Agjencioni Home VIP qe esht me I madhi ne rajon per Shit – Blerje te PRONAVE ju Lajmeron qe ka ne posedim Shum prona ne Shitje ,Banesa,Troje,Toka. Ne pergjethsi ne Rrafshin e Dukagjinit si Pej, Gjakov, Deqan, Istog, Klin. etj etj..ne si Agjenicion posedojm mbi 186 prona ne keto komuna. Andaj ju qe deshironi te bleni apo te shitni apo te Rrekllamoni pronat e juja per shitje ne faqet tona na kontaktoni sa me par ne si Agencion posedojm Banesa , Shtepi , Pllaca, Toka me siperfaqe te madhe, Dyqane . Po Ashtut ne si Agjencion nese ju keni te pa kryra procedura te perkthimit, Trashigimit , Probleme Pronsore ,gjdo gje mund te keryhet te ne. Ne Punojm Qe 13 vite dhe jemi nje nder agjencionet me te mdhenje ne rajon . Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE
-- N J O F T I M -- Agjencioni Home VIP qe esht me I madhi ne rajon per Shit – Blerje te PRONAVE ju Lajmeron qe ka ne posedim Shum prona ne Shitje ,Banesa,Troje,Toka. Ne pergjethsi ne Rrafshin e Dukagjinit si Pej, Gjakov, Deqan, Istog, Klin. etj etj..ne si Agjenicion posedojm mbi 186 prona ne keto komuna. Andaj ju qe deshironi te bleni apo te shitni apo te Rrekllamoni pronat e juja per shitje ne faqet tona na kontaktoni sa me par ne si Agencion posedojm Banesa , Shtepi , Pllaca, Toka me siperfaqe te madhe, Dyqane . Po Ashtut ne si Agjencion nese ju keni te pa kryra procedura te perkthimit, Trashigimit , Probleme Pronsore ,gjdo gje mund te keryhet te ne. Ne Punojm Qe 13 vite dhe jemi nje nder agjencionet me te mdhenje ne rajon . Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
PEJË +38349699964

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione