shes shtepine

0 EUR

Shitet nga: Rasim Hasani 16 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Dragash
Shes shtepine ne fshatin turistik Brod 3Km larg Arxena. Fshati Brod gjindet larg Dragashit 12Km, por nga Prizereni 35Km. Shtepia eshte dy kateshe dhe oborrin. Bartja mund te behet menjeher.
Cmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione