Shtepi ne Drgash

85 000 EUR

Shitet nga: Agim 07 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Dragash
Shtepia ka 4,5 Ari Truall, 6 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhin
2 Banjo, Uje, Rrym, Kanalizim dhe dokumentacion te rregullt, e gatshme per Banim per informim m te hollesishem mund te telefononi ne nr te telefonit te shenuar me lart edhe ne viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione