Publikuar: Dhj 25 2017 07:29

Prona në shijtje!

EUR

Publikuar: Dhj 25 07:29
Shikime: 94
PRONA NË SHITJE

Shitën afro 20 hektarë tokë e gjitha me një vend!, vend ideal për jetesë, tokë e punueshme e kualitetit të mirë. Prona ka ujë, mal, kullosë si dhe infrastrukturë të kompletuar.
Prona gjendet në Komunën e Klinës në fshatin Jashanicë, aty ka edhe një shtëpi të bukur me nxemje qendrore dhe pjesë tjera përcjellëse si: stallë, garazhe, puse me uji të pijshëm, uji me rënie të lirë, rrjet të ujit nga ujësjellësi i qytetit, rrymë, rrugë pra komplet infrastrukturën. Vetëm 5 minuta larg pronës, është shkolla dhe ambulanca e fshatit. Ka dyqan, rrugë të asfaltuar, dhe fqinjë shumë të sjellshëm.
Prona është e rrethuar me gardh, nga njëra anë kufizohet me një përroskë uji i cili rrjedh deri në muajin korrik. Prona përbehet nga arat e punuara, luadhe dhe mal. E tërë pasuria është pronë shqiptare, posedojmë të gjitha dokumentet Kadastrale, përkthimi i së cilës mund të bëhet brenda dy javësh! Çmimi shumë i volitshëm 200 euro për ari - kuptohet sipas marrëveshjes dypalëshe.
Presim blerës serioz, blerës potencial, të cilët do të jenë me fat për vlerat që posedon prona dhe vendi. Vendi është shumë i përshtatshëm për banim dhe jetë të qetë.
Për më shumë informata tel: 044 180 112 dhe 0041 76 427 53 42 si dhe E-Maili: [email protected]
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione