Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

0 EUR

Shitet nga: Wego Vegim Hamza 09 Korr 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Dragash
Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit ,
Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,
ka dokumentacion të rregullt në emer të pronarit shqiptar,
Shtëpia është 1 katëshe me 2 dhoma dhe me mundësi të ndertimit të katit të dytë
Është e gatshme vetem të ndertohen muret në katin e dytë

cmimi sipas marrëveshjes
per kontakt nr.i tel : +383 44/142-220 ky numer eshte edhe në Viber
Wego Vegim Hamza
+38344142220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione