Shtëpi e re në fsh. Bresanë, 180 m2 + 5 ari truall

60 000 EUR

Shitet nga: Besii 10 Jan 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Dragash
Shitet shtëpia e re në fsh. Bresanë . Objekti gjendet 100 m nga " Ura e madhe " në qendër të Bresanës , përkrah lumit dhe ka sipërfaqe prej 180 m2 për banim dhe 5 ari vend oborr . Shtëpia dhe parcela përcjellëse ka dokumentacion të rregullt kadastral me mundësi të shpejtë të bartjes së pronësisë. Qmimi dhe mënyra e pagesës sipas marrëveshjes .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione