Shitet apo jepet me qera

0 EUR

Shitet nga: Jeton 06 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Drenas
Shes apo jap me qera shtepine ne Lagja Re Komoran. Shtepia eshte tersisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Telefonat per kontakt :
00 377 45 64 24 12
00 386 49 775 776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione