Agjensioni Patundshmerise RINA

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni patundshmerise 28 Maj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shesim shtepit moderne ne bashkpunim me Lagjen
"ILiRIA" në Ferizaj shtepit jan te Dimenzioneve te Ndryshme dhe ofrojn te gjitha llojet të cilat ju nevoiten me te gjitha kushtet e pershtetshem dhe me standarte evropiane.
Ne si agjension i autorizuar kryejm te gjitha procedurat e Shitblerjes.
Kontakt Tel:
+377 (0) 45 59 77 96
+386 (0) 49 54 00 30

RinaPatundshmeri@gmail.com
Agjensioni patundshmerise
+377 45 597 796
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione